Bootcamp Erciyes çerçevesinde ‘How To Be Freelancer’ eğitimi verildi


Erciyes Teknopark’ta Bootcamp Erciyes programı çerçevesinde ‘How To Be Freelancer’ eğitimi verildi. Eğitimde freelancer üzerine tüm detaylar konuşulurken, yaklaşık 300 kişi katıldı.

Avrupa Birliği tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi ICMPD tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen ENHANCER Programı çerçevesinde Erciyes Teknopark’ta düzenlenen Bootcamp Erciyes devam ediyor. Bu kez de Bootcamp Erciyes programı çerçevesinde ‘How To Be Freelancer’ Eğitimi verildi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan, Erciyes Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hidayet Kiraz eğitimlerle ilgili bilgiler verdi. ‘How To Be Freelancer’ Eğitimi çerçevesinde iki oturumda gerçekleşen eğitimin ilk oturumunda Sosyal Medya Uzmanı Ahmet Ekinci tarafından katılımcılara freelancer çalışma ve freelancer nasıl olunur eğitimleri verildi. Eğitimin ikinci oturumunda ise freelance alanında birçok yazı, söyleşi ve podcatsleri bulunan ve birçok freelancer çerçevesinde mentörlük yapan Zekeriya Mulbay freelance üzerine katılımcıların sorularını yanıtladı. Eğitimin sonunda ise katılımcılar fikir alışverişinde bulundular.

Bootcamp Erciyes çerçevesinde gerçekleşen eğitimler devam ederken, eğitimlerin bir sonraki aşaması girişimcilik üzerine olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir