Sağlık Çalışanlarının Sağlığı Bozuldu.

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkan Yardımcısı ve en Genç Divan Üyesi Hasan Mert Çakmak:  sağlık çalışanlarımızın Pandemi nedeniyle Çalışma şartları dahada zor duruma gelmiştir  kendilerine minnetarız   büyük bir mücadele içindeler ama ne yazıkki bu iktidar gibi bir talihsizlikleri var.


Neredeyse iki yıldır mücadele ettiğimiz bu pandemi illetinde bütün yükü sağlık çalışanlarımız yüklenmişken karşılarında devletten aldıkları teşekkür sadece ve sadece toplu ulaşımı ücretsiz kullanmak olmuştur. Bir dakikasını bile boş geçiremeyen sağlıkçılarımıza verilen destek yetmediği gibi sağlık camiasını hiçbir zaman tatminkarda etmemiştir.  

sağlık çalışanlarımızın bir başka zorlandığı konuda şiddet bir baskı altında çalışıyorlar şiddet olduğunda herhangi yaptırım caydırıcı bir  ceza olmamasından şikayetçiler geçen günlerde canlı şahit olduğum bir konu. Hastahane tıklım tıklım dolu ve. Doktor bıkmış durumda bu insanlar robot değil. Herkese yetişemiyor.  Nöbet sistemleri deseniz  orasıda öyle. Düzensiz.  Şunada değinmek lazım. Hastananeye gitmekte. Bir başarı çünki randevu alamiyorsunuz sistem çökmüş. Dolu. Ancak suriyeli olmanız lazım. Kolay bir şekilde gitmek icin.   Biz diyoruzki. İktidara geldiğimizde sağlık çalışanlarımızı rahat ettirip doğru planlama doğru sistemle daha kaliteli hizmet vereceğiz.  Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanında ve yarınlarındayız.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

‘Bilgimiz dışında AK Parti’ye üye yapıldık’ diyen aile bakın ne yaptı?

Kocasinan İlçesi Koçcagız Köyünde yaşayan Tuğran Ailesinden İYİ Parti’ye Toplu Üye katılımı gerçekleşti.  Koçcagız Köyü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir