KASKİ, üniversiteli olan öğrencilere seslendi: Kayseri’de su musluktan içilir!

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS ) tercih sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından Kayseri’de bazı kurumlar, kentteki üniversiteleri kazanan öğrencilere seslendi. Bu kurumlardan biri de Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) oldu. Kurumdan yapılan paylaşımda, öğrencilere “Kayseri’de su musluktan içilir” diyerek seslenilmesi dikkat çekti.

İşte KASKİ’nin o paylaşımı: Sevgili Gençler, Kayseri’de suyun kalitelisi içilir. Yer altından büyük emeklerle çıkardığımız suyu, hijyenik şartlarda depoluyor, son teknolojik alt yapımız ile halkımıza ulaştırıyoruz. İşte bu sayede Kayseri’de su, memba kalitesinde musluktan içilir. Kentimize hoş geldiniz.BÜYÜKKILIÇ: KEYİFLİ VE DOLU DOLU ZAMAN GEÇİRECEKSİNİZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, “Kıymetli evlatlarımız.. 6000 yıllık tarihe sahip olan Kayseri’mize hoş geldiniz. Eğitim süreniz boyunca keyifli ve dolu dolu zaman geçireceğinizi belirtiyor; başarılar diliyorum” açıklaması yaptı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından da yine öğrencilere hoş geldiniz mesajları paylaşılarak, şu ifadeler kullanıldı: Bu şehirde tarih var, Bu şehirde gastronomi var, Bu şehirde Erciyes var, Sporu seven; kültür sanatı eksik olmayan bir şehir..Kayseri’nin insanı güzel, esnafı Ahi’dir. Kayseri ‘mizin güzide üniversitelerine yerleşen öğrencilerimize hoş geldiniz diyoruz. 


 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Büyükkılıç’ın Talimatlarıyla Büyükşehir, Bisiklet ve Yaya Yolu’na Özel Önem Veriyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın bisiklet ve yaya yollarına verdiği özel önem doğrultusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.