İktidara ‘Şahlanış’ tepkisi: Şahlanış Mültecilerde var!

AK Parti’den zaman zaman yapılan “Şahlanıyoruz” açıklamalarına tepki gösteren İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Mert Çakmak, “Milleti kandırmayın şahlanış yok,  çöküş var, Şahlanış işsizler ordunda var. Markete gidip, bir kilo meyve alamayan anne ve babalarda var. Şahlanış mültecilerde var. Bu iktidar mensupları lüks içerisinde yaşarken vatandaş sıkıntıda. Biz iktidara geldiğimizde vatandaşımıza gereken desteği vereceğiz” dedi.

“ŞAHLANIŞ DEĞİL, ÇÖKÜŞ VAR”

İktidara seslenerek, “Milleti ekonomide ‘şahlanış var’ diye kandırmayın” diyen Çakmak,  “Resmen çöküş var. Vatandaş evine bir kilo meyve alamıyor,  anne-babalar çocuğuna pantolon alamıyor.  İktidar mensupları ise bu gerçekleri görmezden geliyor. Kendileri lüks sofralarda otururken bu milleti çay ve makarnaya layık görüyorlar. Biz İYİ Parti olarak iktidara geldiğimizde vatandaşımıza gereken değeri ve önemi vereceğiz. Vatandaşımızın yanında ve yarınlarında olacağız” şeklinde konuştu.

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.