CHP, Kayseri’de Ekonomi Masası kuruyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve İl Başkanı Ümit Özer ile parti yöneticileri Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ı Kayseri’de düzenleyecekleri ekonomi programına davet ettiler. 

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, CHP Heyetinin ziyaretinde OSB’de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Sadece sanayiciden icazet aldıkları Kayseri OSB’de üretim ve eğitim odaklı çalıştıklarını dile getiren Başkan Nursaçan, üretimin kalbi olan Organize Sanayi Bölgesi’ni geleceğe taşıyacak yatırımlar yaptıklarını kaydetti. 

Nursaçan, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ile parti yöneticilerinin ziyaretinde Kayseri OSB Teknik Koleji’nin eğitim modelini de anlattıklarını belirterek, “Ziyarette sadece Kayseri’nin değil ülkemizin bu tür okullara ihtiyaç duyduğu vurgulandı” dedi. Ziyarette CHP Heyeti  Başkan Nursaçan’ı, 1 Eylül’de CHP ekonomi kurmaylarının katılımıyla Kayseri’de düzenlenecek olan Ekonomi Masası adlı programa davet edildi.   

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.