Özhaseki, dertli Başkanı Bakanla bir araya getirdi…

Yaşanan sorunları iletmek için beraberindeki bazı ilçe oda Başkanlarıyla sık sık Ankara’da giden Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdülkadir Güneş, Özhaseki’nin girişimleriyle Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile aynı masada bir araya geldi.

O ana ilişkin paylaşım yapan Özhaseki, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’yi Kayseri Ziraat Oda Başkanlarımız ile beraber ziyaret edip kendisine çiftçilerimizin taleplerini ilettik. İlgileri ve çözüm adına ortaya koydukları yaklaşım için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kuraklık ve artan girdi maliyetlerinden dert yanan Güneş ise ziyaret sonrası şu ifadeleri kullandı: Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’yi Kayseri Ziraat Oda Başkanlarımız ile beraber ziyaret edip kendisine çiftçilerimizin taleplerini ilettik. İlgileri ve çözüm adına ortaya koydukları yaklaşım için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir