İYİ Partili Türk: Hastanelerin doğum servisleri yüzde 30 Suriyelilere çalışıyor!

İYİ Parti Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Osman Türk, Suriyelilere ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ülkede yapılan ve yüzde 95 oy alarak, yeniden Devlet Başkanı seçilen Beşar Esad’a ilgili  sürece atıfta bulunan İYİ Partili Osman Türk, “Suriye’de devlet başkanlığı seçimlerini oyların % 95,1’ini alan Beşar Esad kazandı,. Hayırlı olsun, ülkesinden kaçanların % 90’ı ülkemizde  yaşamakta ve Türk vatandaşı olabilmek için çaba sarfetmekteler. Biz Türk Halkı olarak artık ülkelerine dönmelerini istiyoruz. Biz ülkemizde bu kadar sıkıntı yaşarken yan gelip yatan vatandaşımız olmak için çaba sarfeden, yattığı yerden evine ekmek giden Suriyeli mültecilerin, gençlerinin bütün yüklerini Türkiye’mize atmışken, artık ülkemizin acilen bir önlem alarak, ülkelerine bir an önce göndermek gerekmez mi? Hastanelerin doğum servisleri % 30’u geçkin Suriyelilere çalışırken, yeter artık biz neyin derdindeyiz? Bir an önce ülkelerine dönmeleri gerekmektedir.” ifadelerini kullandı.

SURİYE’DE NE OLDU?

Devlet Başkanı Beşar Esad, yüzde 78 katılımın olduğu belirtilen seçimde oyların yüzde 95’ini alarak dördüncü kez sandıktan çıktı. 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir