Büyükşehir’den Pınarbaşı’na asfalt atağı – Kayseri Olay Haber Güncel

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin kent merkezi ve ilçelerde yürüttüğü asfalt çalışmaları kapsamında, Pınarbaşı ilçesinde yaklaşık 6 bin ton asfalt kullanılarak ilçe merkezi ile cadde ve sokakları daha modern bir görünüme kavuşturuldu.


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın büyük bir hassasiyetle üzerinde durduğu yol yapım ve asfaltlama çalışmaları çok sayıda noktada devam ediyor.


Başkan Büyükkılıç, ilçelerin tamamına yönelik verdiği talimat kapsamında yürütülen çalışmalar Pınarbaşı ilçesinde devam etti. Büyükşehir Belediyesi ekiplerince, Pınarbaşı ilçesinde iki gün süren çalışmalar sonucu 3 bin 800 ton asfalt döküldü. Çalışma bitiminde ise dökülecek toplam asfalt miktarı yaklaşık 6 bin tonu bulacak.


Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından Pınarbaşı ilçesinde, Türklük Anıtı başta olmak üzere Zambak Sokak, Çavuşlar Sokak, Esen Sokak, Çiğdem Sokak, Göz Yolu, Sanayi Sokak, Ziraat Bankası arka yol, Öğretmen Evi ön yol, Çamlıca Sokak ve Ocak Dağ yolu gibi birçok yere asfalt döküldü.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Büyükkılıç, Kaymek Huzur Çınarı Tarafından Düzenlenen 7. Evlilik Akademisi Sertifika Töreni’ne Katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK)  Huzur …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir