AK Parti Milletvekili Tamer, sözünü yineledi…! “İlk ameliyatı da yaparak hizmete açacağız inşallah”

Develi’de yapımı devam eden Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, verdiği o sözü hatırlattı. Tamer, “150 Nitelikli Yatak Kapasiteli Develi  Devlet Hastanesi inşaatını Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve ilçe Başkanımız Osman Turan ile incelemelerde bulunduk. Bitmek üzere olan Hastanemizde söz verdiğim gibi ilk ameliyatı da yaparak hizmete açacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

ARIK, GEÇTİĞİMİZ YIL SÖZ VERİLEN TARİHTE AÇILMAYAN HASTANEYİ GÜNDEME TAŞIMIŞ VE TAMER’E AMELİYAT HATIRLATMASI YAPMIŞTI 

CHP Kayseri Milletvekili Çetin ARIK, geçtiğimiz yıl yarım kalan Develi Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. AK Parti Milletvekili İsmail Tamer’in, Develi Devlet Hastanesi’nin Ağustos ayında biteceğinin sözünü verdiğini ve ilk ameliyatı da kendisinin yapacağını o günlerde hatırlatan Arık, Eylül ayında konuyu aynı zamanda TBMM’ye taşıyarak, “Yaz bitti, sonbaharın ortasına geldik, ama hala ortada hastane yok” demişti.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir