Pegasus Türkiye’nin En Hızlı Gelişen Hava Yolu Şirketlerinden Biri

Trabzon Karadeniz Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir ve oldukça yoğun bir hava trafiğine sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı birçok uçuş Trabzon kalkışlı ve varışlı olarak yapılmaktadır. Günden güle yolcu yoğunluğunun artması farklı hava yolu şirketlerinin Trabzon seferlerini artırmasına neden olmaktadır. Pegasus Hava Yolları düzenlediği Trabzon uçuşları ile yalnızca Trabzon’a ya da Trabzon’dan başka şehirlere gitmek isteyen yolcular için değil aynı zamanda bölgeye yakın şehirlerdeki yolcular için de seyahat imkanı sunmaktadır.

 

Trabzon’un hava yolu yolcularının yoğun olması uçak bileti bulma konusunda aksamalar yaşanmasına neden olabilmektedir. Pegasus Trabzon 0850 500 23 11 iletişim hattını arayan yolcular Trabzon kalkışlı ve Trabzon varışlı uçak bileti satın alabilir, değişiklik ve rezervasyon işlemlerini yapabilirler.

 

Karadeniz kıyılarındaki en büyük liman şehirlerinden biri olan Trabzon aynı zamanda gelişen bir sanayiye sahiptir. Bu nedenle Trabzon’a yılın her ayı seyahatler yapılmakta ve ziyaretçiler gelmektedir. Trabzon ülkemiz genelinde yapılan değerlendirmeye göre en fazla yolcu alan ilk üç havalimanından biri olma özelliğine sahiptir. Bu nedenle ülkemizdeki hemen tüm hava yolu şirketleri Trabzon’a uçuş seferleri düzenlemektedirler. Pegasus Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na her gün Trabzon kalkışlı uçuş seferleri düzenleyen hava yolu şirketlerinden biridir. Trabzon – Antalya arasında ise sezonluk olarak uçuş seferleri düzenlenebilmektedir. Ancak sefer sayıları mevsimlere göre değişiklik gösterebildiğinden 0850 500 23 11 numaralı iletişim hattından uçuş planlaması esnasında bilgi alınmalıdır. 

Pegasus Farklı Güzergahlardan Trabzon Uçuşları Düzenlemektedir

İstanbul ilinde çok fazla sayıda Trabzonlu vatandaşımız bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul – Trabzon  ve Trabzon  – İstanbul arasındaki sefer sayıları oldukça yoğundur. Sefer sayıları yoğunluğa ve mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak günde 4-5 olan sefer sayıları yoğunluğa göre artabilmekte ya da azalabilmektedir.  Trabzon kalkışlı uçuşlarda İstanbul’dan sonra en büyük yoğunluk İzmir’e yapılan uçuşlardadır. Yılın her günü yapılan Trabzon  – İzmir uçuşlarının yoğunluğu Trabzon – İstanbul uçuşları kadar fazla değildir. Trabzon – İzmir uçuşlarının yoğunluğu da sezonun yoğunluğuna ve talebe göre farklılık gösterebildiğinden güncel bilgiler 0850 500 23 11 Pegasus Trabzon iletişim hattından alınmalıdır.

Trabzon havalimanı şehir merkezine oldukça yakındır. Aynı zamanda Giresun, Hopa, Ardeşen ve Rize’den HAVAŞ servisleri ile Trabzon havalimanına ulaşılabilmektedir. Taksi ve HAVAŞ servisleri kullanılarak havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım kolaylıkla sağlanılabilmektedir. Çok büyük bir havalimanı olmamakla birlikte oldukça fazla sefere ev sahipliği yapmaktadır. Karadeniz Bölgesi’ne yapılan turların ilk noktası genellikle Trabzon’dur. Bu nedenle Trabzon yurt içinden ve yurt dışından birçok yerli ve yabancı turisti yılın farklı mevsimlerinde ağırlamaktadır. 

THY İzmir Uçuşları Yılın Her Ayı Devam Ediyor

İzmir ülkemizin 3.büyük şehri olup Türkiye’nin her bölgesinden ve şehrinden vatandaşa sahiptir. Buna bağlı olarak yılın her günü Türkiye’nin dört bir yanına İzmir’den seyahatler gerçekleştirilmekte ve yurt içi – yurt dışı noktalardan ziyaretçiler İzmir’e gelmektedir. Türk Hava Yolları düzenlediği İzmir kalkışlı ve varışlı uçuşlar ile yolcuların seyahat ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılamaktadır. İzmir kalkışlı ve varışlı uçak bileti satın almak isteyen yolcular THY İzmir 0850 500 23 11 iletişim hattı üzerinden uçak bileti satın alabilir, uçak bileti rezervasyonu ve satın aldıkları uçak biletinin değişikliğini yapabilirler.

Türk Hava Yolları yurt içi ve yurt dışı seferlerinin bir kısmını direkt bir kısmını ise aktarmalı olarak düzenler. Böylece yurt içinden ya da yurt dışından İzmir’e gelmek ya da İzmir’den bu noktalara uçmak isteyen kişiler ulaşım imkanı elde etmektedir. 

Türk Hava Yolları hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetleri nedeniyle hem yerli hem yabancı yolcuların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. İzmir kalkışlı ve İzmir varışlı THY uçuşları ile ilgili uçak bileti işlemlerinin tamamı 0850 500 23 11 THY İzmir iletişim hattından gerçekleştirilebilmektedir.

İzmir tarihi ve turistik açıdan en önemli illerimizden biri olup civarında da görülmesi gereken birçok önemli lokasyon bulunmaktadır. Tarihi Kemeraltı çarşısı, Alsancak başta olmak üzere gezilip görülecek pek çok lokasyona ev sahipliği yapan İzmir ülkemizin en önemli turizm kentlerinden biridir. Türkiye’nin en büyük havalimanlarından biri olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın yolcu yoğunluğu bahar ve yaz aylarında artmaktadır. İzmir’den Antalya, İstanbul, Şanlıurfa, Ankara, Lefkoşa başta olmak üzere birçok destinasyona uçuş düzenlenmektedir. Aynı zamanda Cidde, Medine, Berlin, Kuveyt, Londra, Tel Aviv, Hamburg, Paris gibi destinasyonlarda da İzmir üzerinden direkt uçuşlar bulunmaktadır.

Siz de Aymila Turizm’in hızlı ve kaliteli hizmetlerinin yanı sıra uygun fiyat politikasından da yararlanmak isterseniz 0850 500 23 11 iletişim hattını arayabilir,, hem iç hatlarda hem dış hatlarda yapacağınız uçak yolculukları için uçak biletlerinizi en uygun fiyata satın alma avantajından yararlanabilirsiniz. 

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Türkiye, akreditasyon alanında dünyada ilk 10’da

Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, dünya genelinde kalite altyapısı kuruluşlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir