Dikkat! O Mahallede ‘KASKİ kıyafetli’ iki kişi alarmı!

“KASKİ’ye borcunu var” diyerek evlere girdikleri ifade edilen ve bu yolla dolandırıcılık yaptıkları belirtilen kişiler hakkında Mahalle Muhtarı Cemalettin Sivritaş, vatandaşları uyardı.

MAHALLE MUHTARI VATANDAŞI UYARDI!

Başakpınar Mahallesi Muhtarı Cemalettin Sivritaş, uyarısında şu ifadeleri kullandı: KASKİ iş kıyafetleri içerisinde yaşları 25-35 arası 2 kişi evlere girip ‘KASKİ’ye borcunuz var’ diye dolandırmak istedikleri tarafıma bildirildi. Kimseye bu tür konularda itibar etmeyin. Hiç bir resmî kurum alacağından dolayı eleman göndermez. İhtar ve yazı yolu ile duyuru yapar. Bu tür dolandırıcıları hemen emniyet güçlerine bildiriniz. Son zamanlarda tam kapanmadan dolayı bazı kişiler diğer ikamet adreslerinde oldukları dan dolayı köydeki evlerde hırsızlık artmış bulunmaktadır. Hepimiz komşumuzun güvenliğinden öncelikli sorumluyuz. Tanımadığınız veya şüphelendiğiniz kişileri derhal emniyet güçlerine bildiriniz.


Mahalle Muhtarı Siviritaş, vatandaşları bu kişileir görmeleri halinde polise bildirmeleri konusunda uyardı.

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Büyükkılıç, Gençlik Meclisi Üyeleriyle Ali Dağı’na yürüyüş gerçekleştirdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç gençlerle, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin düzenlediği Ali Dağı’nda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir