AK Parti Kocasinan teşkilatı: En çok üyeyi biz yaptık!

AK Parti Genel Merkezi tarafından İlçe Başkanlıklarına verilen hedefler doğrultusunda, çalışmaları sürdürdüklerini dile getiren İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, “Kayseri’de yapılan üye kayıt çalışmalarında en çok üyeyi yapan teşkilat olarak yeni bir başarıya imza attık” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZI MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK KURALLARINA RİAYET EDEREK TAMAMLADIK”

Okandan; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın başlatmış olduğu yeni üye hedefimizi tamamlamış bulunmaktayız. İlçe Başkanlığımıza verilen hedefi tamamlamamızda teşkilat mensuplarımızın çok büyük emek ve gayretleri vardır. Kocasinan’ımızın 93 mahallesinde gece gündüz demeden üye kayıt çalışmalarında bulunduk. Pandemi koşullarında hemşehrilerimize karşı herhangi bir risk oluşmaması adına bu çalışmalarımızı maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek tamamladık. Bilindiği üzere bir siyasi partinin gerçek gücü üye sayısı ile ölçülebilir. AK Parti Türkiye’de en çok üyesi olan siyasi partidir. Kocasinan İlçe Başkanlığı olarak üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için gayret ettik. 10.739 yeni üye ile AK Parti çatısı altında Şehrimizde en çok üyelik yapan teşkilat olmanın gururunu taşıyoruz, yürüttüğümüz üye kayıt çalışmalarında birçok teşkilat mensubumuzun emeği ve gayreti bulunmaktadır.” dedi. Yeni üyelere “partimize hoş geldiniz” diyen Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, ‘’Kutlu Dava, Güçlü Türkiye hayalleriyle ülkemizi, şehrimizi ve ilçemizi 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarına ulaştırmak için hep birlikte gayret edeceğiz. Kocasinan ailesi olarak verilen her görevi yerine getiren başta Yönetim Kurulu Üyelerimiz olmak üzere mahalle teşkilatlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.” diye konuştu.

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir