Ülkücü camianın acı günü – Kayseri Olay Haber Güncel

Covid-19’a yakalandıktan sonra Kayseri Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan Ülkücü camianın tanınmış isimlerinden Mustafa Erel, 19 Mart 2021 sabahı vefat etti.

Coronavirüs’e bağlı olarak Zatürre tedavisi görmeye başlayan Erel, böbreklerinin işlevini kaybetmesi üzerine diyalize bağlanarak tedavi ediliyordu.

Erel’in acı haberini oğlu Eren Erel duyurdu.

Eren Erel, babasının yakın dostlarına şu mesajı gönderdi:

“Her daim bize ışık olan kıymetli babacığım Mustafa EREL, 19.03.2021 Cuma günü Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Babamızı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.Onun ilke ve öğretilerini sonsuza kadar yaşatacağız. Mekanı cennet olsun.”

1980 öncesi siyasi olaylar nedeniyle 16 yıla yakın cezaevinde yatan ve Ülkücü camianın sevilen isimlerinden biri olan Mustafa Erel’in Covid-19 nedeniyle yoğun bakımda tedavi gördüğünü Kayseri Taş Medreseli Ülkücüler sosyal medya hesabından duyurmuştu.

CENAZE BİLGİSİ:

Mustafa Erel’in bugün saat 11:00’de Hulusi Akar Camisi’nde kılınacak cenaze namazını müteakip Asri Mezarlık’ta defnedileceği bildirildi.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Büyükkılıç: “Dadaloğlu Demek Yiğitlik Demektir”

Şenlikte, Dadaloğlu’nun dostluk ve kardeşliğin sembolü olduğuna dikkat çeken Başkan Büyükkılıç, “Yiğitliğin Sembolü” olan Dadaloğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir