İYİ Parti’den durum değerlendirmesi: Partimize yoğun ilgi var!

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Kocasinan Kadın Kolları Başkanı Nazlı Akpınar, davetlerine katılan herkese teşekkür etti.
“HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN BİR İYİ PARTİ VAR”

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık da, konuşmasında “Her geçen gün büyüyen bir İYİ Parti var” dedi. Işık, “Üye kayıtlarımız beklediğimizin üzerinde gerçekleşiyor. Tahminlerimizin üzerinde bir partimize katılım gerçekleşiyor. Bizler geçmiş seçimlerde sandıklara yazacak müşahit bulmakta zorlanırken şu anda Kocasinan’da her mahallede her sandık da görevli, müşahit, bina görevlisi oluşturuyoruz. Bunda da eskisi gibi hiç zorluk çekmiyoruz. Her gün partimize üye olmak için gelen vatandaşlarımız mevcut. Kocasinan ilçemizde mahalle teşkilatlanmalarımız hazır durumda. Mahalle başkanlarımız mahallelerdeki üyelerimizin demokratik seçimleri ile seçilmiş durumda. Yarın seçim olacakmış gibi teşkilatlanmaların hazırlıklarındayız.” ifadelerini kullandı.
“AZİMLE, YORULMADAN, YILMADAN ÇALIŞACAĞIZ”

İYİ Parti Kocasinan ve Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Kazım Yücel de toplantıda yaptığı konuşmada, ”Her geçen gün durdurulamayan yükselişte olan bir İYİ Parti var” dedi. “Bu partinin bir mensubu olmaktan gurur duyuyorum” diyen Yücel, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in başlattığı bir rüzgar var. Bizler onun attığı adımlardan ilerleyerek, onun bizlere göstermiş olduğu hedefe hep birlikte emin adımlarla yürümekten ve sizlerin arasında olmaktan onur duyuyorum. Tüm vatandaşlarımızın teveccühü ile kilitlenmiş olduğumuz hedefe Genel Başkanımızın önderliğinde azimle, yorulmadan, yılmadan çalışarak birlik ve beraberlik içerisinde ilerlemeliyiz” diye konuştu.
ESKİ İL BAŞKAN ADAYI METİN SOYLU BERABERLİK MESAJI VERDİ

İYİ Partili Metin Soylu da konuşmasında “Bu dava kolay kurulmadı. Çok zor şartlarda mücadele ile buralara geldi” dedi. Soylu, “Mühim olan bundan sonra birbirimize sahip çıkarak, davayı iktidara taşımamız lazım. Bunun yolu da birlik ve beraberlikten geçen. Bu birliğimiz beraberliğimiz devam ettiği müddetçe Allah’ın izniyle İyi Parti’mizin önü açık.  Türkiye çok zor şartlardan geçiyor. Türkiye’yi refaha ve yapılan yanlışların düzeltmek bizlere düşüyor. Eğer ki bir birimize sahip çıkmazsak birbirimize sımsıkı sarılmazsak, geleceğimiz çocuklarımız bizlere bunların hesabını sorar.” dedi.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir