Sarıgül’ün kurduğu partinin Kayseri il Başkanı bakın kim oldu?

Haber: Cafer ZENGİN–  Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kayseri Kurucu İl Başkanı belli oldu. 

Dünya Genç İş İnsanları Derneği (DÜNGİAD) Kayseri İl Başkanlığı görevini de yürüten Ramazan Uç’un, partinin il Başkanı olduğu belirtildi. Ramazan Uç da bu konuda sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlar yaptı.

YENİDEN REFAH PARTİSİ’ NDE DE YER ALMIŞTI! 

Diğer yandan bir dönem Fatih Erbakan’ın Genel Başkan olduğu Yeniden Refah Partisi Kayseri teşkilatında da görev aldığı belirtilen çiçeği burnunda İl Başkanı Ramazan Uç, Türkiye Değişim Partisi’nde görev almak isteyenlere de seslendi.

“DEĞİŞİM YÜREK İSTER, O YÜREK BİZDE VAR” 

Ankara’da düzenlenen parti toplantısına da katılan ve Sarıgül ile objektiflere poz veren Başkan Uç, “Kayseri’ de değişim başlıyor. Değişim için yürek ister ve o yürek bizde var. Partinizde görev almak isteyen ve üye olmak isteyen bütün Kayserili hemşerilerimizi bekliyoruz” ifadelerini de kullandı. 

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ

Kendini merkezde tanımlayan Türkiye Değişim Partisi, 17 Aralık 2020 tarihinde Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türk siyasi partisidir. Parti tüzüğüne göre resmî kısaltması “TDP” şeklindedir. Simgesi Trakya ve Anadolu’yu simgeleyen iki kalpten ve iki kıtayı birleştiren bir yıldızdan oluşmaktadır. 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.