Enginyurt: Aya gidince uçtular! Aşağı inin aşağı…

Kayseri Milletvekillerinin asgari ücret ve ekonomiye dair yaptıkları açıklamalar ülke gündemine damgasını vurdu. Önce AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, “Artık asgari ücretli evimizin önünde arabası mevcut” açıklamasıyla, sonra da bir diğer AK Parti Milletvekili Hülya Nergis, “Artık araba almak, ev almak zor değil” sözleriyle dikkat çekti. 

Önce Milletvekili Tamer’e, “Anlaşıldı Vekil efendi! Ay’a erken gittin. Yazık yazık” diye tepki gösteren Demokrat Parti Milletvekili Enginyurt, şimdi de Nergis’i yaptığı açıklamalar nedeniyle eleştirdi.

‘AYA GİDİNCE UÇTULAR’ 

Enginyurt, ay göndermesini yineleyerek, şu ifadeleri kullandı: AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, ‘Türkiye gerçekten çok değişti çok gelişti. Yani kırsal kesimden şehre göç gerçekleşti. Şehirdeki standart çok yükseldi. Artık ev sahibi olmak araba sahibi olmak hiç zor değil’ demiş. AK Partililer aya gidince uçtular. Aşağı inin aşağı.

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.