Gesi’de ulaşım tepkisi! – Kayseri Olay Haber Güncel

Büyükşehir Belediyesi’nin yeni uygulamasıyla Pazar günleri ring seferlerinin iptal edilmesi Gesi’de oturan vatandaşları mağdur etti. Vatandaşlar, bu konuda Büyükşehir Belediyesi’ne seslenerek, “Otobüs mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz”  dedi.

Konuyla ilgili olarak dert yanan ve haber merkezimize şikayetini ileten bölge sakinlerinden Osman Özcan Duman, “Kayseri Büyükşehir Belediyesinin son düzenlemesi ile Gesi Bağları, Kayabağ, Bahçeli Güney’ler Mahallesine Beyazşehir’den ring olarak gidiş-geliş yapan otobüs seferleri Pazar Günleri iptal edilmiştir. Bununla alakalı Pazar Günleri insanlar işlerine gidenler ve gün içinde İldem’e ihtiyaçlarını karşılamak için gidenler var. Belli saatlerde bile otobüs yok. Pazar Günleri toplu taşıma kullanan insanlar tramvay mesafesi olan 5 km yolu ya yürümesi gerekiyor ya da otostop çekip, başının çaresine bakması gerekiyor.Otobüs seferlerinden mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Büyükkılıç, Vali Çiçek ile Birlikte Soğanlı’da Balon Uçuşlarını Başlattı

Başkan Büyükkılıç, Vali Çiçek ve Avrupalı turistler ile birlikte Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesi Soğanlı Mahallesi’nde bölgenin turizme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.