Kayseri Barosu Eski Başkanı Sağlam, hayatını kaybetti

CHP Kayseri eski İl Başkanı ve aynı zamanda Kayseri Barosu eski Başkanlarından Avukat Süleyman Sağlam hayatını kaybetti.

CHP İl Başkanı Ümit Özer,  “Önceki dönem İl Başkanlarımızdan  Süleyman Sağlam’ı son yolculuğuna uğurladık. Kendisine Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine başsağlığı diliyorum” derken Milletvekili Çetin Arık da “Partimizin önceki dönem il başkanlarından, Kayserimizin yetiştirdiği önemli değerlerden biri olan Avukat Süleyman Sağlam’ı kaybettiğimizi derin bir üzüntü içinde öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim. Mekanı Cennet olsun…”ifadelerini kullandı.

KİGDER Başkanı Dr Sema Karaoğlu da Sağlam’ın vefatının ardından,  “İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn… Süleyman Sağlam, Kayseri’ye değer katanlardan biri . Süleyman amcamı uğurladık mekanı cennet olsun. O bir çınardı, politikacı, baro başkanı, yazar, entellektüel, örgütçü, misafirperver. Herşeyden çok herkesi toplayıp yedirip içirmeyi seven, bizi oturtup Kayseri Lisesi Marşını üşenmeden öğreten, benim canım arkadaşımın babası, canım amcam ruhun şad olsun.” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise” Kayseri Barosu eski başkanlarından Avukat – Yazar Süleyman Sağlam ağabeyin vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Rabbim’den merhuma rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” paylaşımı yaptı.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Avrupa’daki Türkler Kayseri Büyükşehir’in Coşkulu Festivali İle Kayseri’de Buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yurtdışı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.