Özhaseki, o kazayı unutmadı! – Kayseri Olay Haber Siyaset

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, eşiyle birlikte geçirdiği trafik kazasını unutmadı. Özhaseki, Antalya’da geçtiğimiz yıl Şubat ayında geçirdiği trafik kazası sonrası kaldırıldığı Akdeniz Üniversitesi’ne teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Partisinin kongresine katılmak üzere Antalya’ya giden AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, geçen yıl kentte geçirdiği trafik kazasının ardından tedavisi için Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılmıştı. Özhaseki, bir yıl önce yaşadığı kazanın ardından Antalya Üniversitesi’ne teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Özhaseki, “Antalya programımız sırasında AK Parti Genel Başkan Yardımcılarımız Erkan Kandemir, Fatma Betül Sayan Kaya ve Antalya Milletvekillerimiz ile Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ı ziyaret ettik. Yaşadığımız kazadan sonraki tedavi sürecinde gösterdikleri alakadan dolayı bir kere daha Rektör Özlenen Hanımefendi’ye, Prof. Dr. Ömer Özkan’a ve Akdeniz Üniversitesi ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

NE OLMUŞTU?

Antalya’nın Manavgat ilçesi Side Mahallesi’nde 09 Şubat 2020 tarihinde bir toplantıdan dönen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile eşi Semiha Yılmaz ve Menderes Türel’in içerisinde bulunduğu araç, Serik’te otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle araç yoldan çıkarak refüjdeki palmiye ağacına çarparak durabildi. Kaza sonrası Burnunda, boynunda kırık olduğu tespit edilen Mehmet Özhaseki ile eşi ve Menderes Türel , Yusuf Ziya Yılmaz kontrol amaçlı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edilmişti.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir