Kim bu fotoğraftaki ünlü! Eski albümleri karıştırdı

Haber: Cafer ZENGİN–  Resimdeki ünlüyü tanıdınız mı? AK Parti’den yaptığı eleştiriler nedeniyle ihraç edilen Kayseri eski Milletvekili Prof Dr Pelin Güneş Bakır, eskilere daldı. Eski albümleri karıştıran Bakır, çocukluğu ve geçmişe dair paylaşımlar yaptı. 

ŞEVKET PAŞA’NIN KÖŞKÜ… 

Bakır,  “1977 yılı Mart ayı. Yakacık’ta Mahmut Şevket Paşa’nın köşkü. Bu köşkü dedem 1960’larda otel yapmış.Sonra 1970’lerde uzun yıllar yazlık olarak kullanmıştık. Etekli poz veren ben, annem ve kızkardeşim.” paylaşımı yaptı.

Bakır bir diğer paylaşımında da aile büyüklerine yer verdi ve şu ifadeleri kullandı: Eski resimleri karıştırmak çok dinlendirici. Bugün anneannemin ağabeyi ile resimlerini buldum. İki kardeş 1920’lerin sonunda objektiflere böyle bakmışlar. Son resim Bursa’da komşularıyla 1930’ların başı.

​​​​​​Kayseri eski Milletvekili Pelin Gündeş Bakır, 9 Aralık 2019’da özellikle Suriyeliler konusunda parti yönetimine yönelik yaptığı sert eleştirilerle gündeme gelmiş ve daha sonra Partiden ihraç edilmişti. 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir