MHP İl Başkanı Tok: Şahit ve kefiliz!

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, bu kez de eğitime yönelik hazırladığı video ile dikkat çekti. Kendisi de eski bir Tarih öğretmeni olan Tok, Tarihi Kayseri Lisesi’nde çekilen videoyla  öğretmenlere destek verdi. Bir süre önce de kuraklık ve su konusunda farkındalık oluşturmak için kameranın kaşrısına geçen Başkan Tok, bu kez de eğitime dikkat çekti. Tok, “Ülkemizin eğitim neferi, kıymetli öğretmenlerimizin bu süreçte de emek ve çabalarını esirgemeden samimiyetle çalıştıklarına her şekilde kefiliz. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı olarak şahsım ve teşkilatım adına; kalemle mücadele veren eğitimcilerimizin yanlarında ve hizmetlerinde olduğumuzu buradan bir kez daha söyleyerek, saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, şu ifadeleri kullandı: Bugün Milli Mücadelemize sayısız şehitler veren, ülkemize çok sayıda siyasetçi, bürokrat, bilim insanı ve sanatçı kazandıran; şehrimizin en önemli değerlerinden biri olan Kayseri Lisesi’ ndeyiz. Dünyamız artık bilgi çağı olarak adlandırılan süreç içerisinden geçmektedir. Bu süreçte en kıymetli olan şey bilgi ve bunun dönüştürülebilmesidir. Bilgiye sahip olan, teknoloji üreten ve bir o kadar da diplomasisi sağlam temeller üzerinde oturan devletler dünyanın gidişatına yön vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti’ nin evlatları da ülkesinin ve milletinin gücü ve refahı için, kalkınmış, söz sahibi olan bir devletin varlığı için durmadan, yorulmadan çalışmak zorundadır. Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de 2020 yılının Mart ayından itibaren etkisini gösteren Covid-19 salgını eğitim-öğretim faaliyetlerini de etkileşmiştir. Eğitim yüz yüze olmasa da geleceği inşa eden, emeklerinin karşılığı asla ödenemeyecek olan; ülkemizin eğitim neferi, kıymetli öğretmenlerimizin bu süreçte de emek ve çabalarını esirgemeden samimiyetle çalıştıklarına her şekilde kefiliz. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı olarak şahsım ve teşkilatım adına; kalemle mücadele veren eğitimcilerimizin yanlarında ve hizmetlerinde olduğumuzu buradan bir kez daha söyleyerek, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Haber: Cafer ZENGİN

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir