Sosyal medyada birbirlerine girdiler! – Kayseri Olay Haber Siyaset

Haber: Cafer ZENGİN– AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP’li belediyeleri hedef aldı. Özhaseki, “Aldıkları elemanların da bir sürü sabıkası var. Ne kadar militan, sicili bozuk, tacizci adam varsa hepsi işbaşına gelmiş. Bunların dosyaları yağıyor”  dedi. “ÖZHASEKİ, ANKARA’DA SANDIKTA YEDİĞİ TOKATTAN DERS ALMAMIŞ, ÇAMUR SİYASET YAPIYOR” 

Özhaseki’nin, Trakya’da katıldığı parti programlarında yaptığı bu açıklamalara CHP’den yanıt geldi. CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Ordu Milletvekili Seyit Torun, Özhaseki’yi “çamur siyaset” yapmakla suçladı. Özhaseki’nin kaybettiği Ankara seçimlerini de hatırlatan Torun, “Yerel seçimlerden önce, ‘Ankara’yı kaybedersek su faturalarını teröristler dağıtacak’ yalanına sarılan Özhaseki, anlaşılan sandıkta yediği tokattan hiç ders çıkarmamış. İlk seçimde iktidardan da gideceklerini görenlerin tutunduğu siyasetin adı, resmen çamur siyasetidir!”

ÖZHASEKİ: EFENDİCE CEVAP VER

Torun’un bu yöndeki açıklamasına cevap veren AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, şu ifadeleri kullandı: Seyit Torun, çamur siyaseti yaptığımı söylemiş… Ellerinizdeki çamuru, sağa sola fırlatmadan gerçekleri söyleyinn! Benim iki tane sorum var. Lütfen bana efendice cevap ver.

1- Sayın Cumhurbaşkanımız diyor ki, “56 gündür neden partinizdeki taciz, tecavüz, hırsızlık, yolsuzluk olaylarıyla ilgili bir kelam etmiyorsunuz?” Önce buna cevap ver.

2- Yalova’da, Ceyhan’da, Menemen’de, Maltepe’de, Didim’de, Dikili’de Muratpaşa’da, Mudanya’da, Ankara Belko’da, Kozan’da, Kuşadasın’nda ne olduu?

TORUN: ÇAMUR SİYASETİNİN EMİR ERLERİ…

Özhaseki’nin bu yöndeki sorularının ardından sosyal medya üzerinden cevap veren CHP’li Torun, “Çamur siyasetinin emir erleri, söyleyecek sözleri kalmayınca genel başkanlarının iftiralarına sığınıyor. Koltuklarınızı korumak için sarıldığınız yalanlarınızın, size acı gelecek cevapları bu mecraya sığmaz. Size, ne olduğunuzu ayrı bir açıklamayla tek tek anlatacağım” ifadelerini kullandı. 

ÖZHASEKİ: YALAN BİZİM YANIMIZDAN GEÇMEZ

Torun’un bu yöndeki yanıtının ardından Özhaseki de sosyal medya üzerinden yanıt verdi. 

“Sn. Seyit Torun, kötüyü ve kötülüğü savunmayı bırak” diyen Özhaseki, “Sayın Cumhurbaşkanımıza iftira atmaktan vazgeç. Yalan bizim yanımızdan bile geçemez. İlla bir yalancı arıyorsan, senin kasetle gelen Saygıdeğer(!) Genel Başkanının yalancılığını ispatladığım mahkeme belgesini sana göndereyim.” dedi. İki arasındaki düellonun nasıl sonuçlanacağı merak konusu oldu. 

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir