Milletvekili Ataş’tan, Başkan Büyükkılıç ve Yalçın’a ziyaret

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, ziyaretlerine devam ediyor. Meclis toplantılarına ara verilmesi nedeniyle Kayseri’de bir takım ziyaretler gerçekleştiren, vatandaşlarla bir araya gelen Ataş, bu kez de Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Büyükkılıç, “İYİ Parti Kayseri Milletvekili Sayın Dursun Ataş belediyemizi ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için Sayın Ataş’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer yandan “Sık sık yaptığı konuşmalarda Kayseri’nin ve ülkenin faydasına yönelik her projede destek vermeye hazırız. Kayseri’nin sorunlarının çözümü için parti ayrımı yapılmaksızın bir araya gelinmeli” çağrısı yapan Ayaş’ın, Başkan Büyükkılıç ile kentin sorunları ve yapılan projeler konusunda görüş alışverişinde bulunduğu ifade edildi. Ataş, son olarak kentte artan intihar olayları ile ilgili olarak çağrı yapmış ve “İktidar başta olmak üzere hep beraber gereğini yapmalıyız” demişti.

ATAŞ’TAN, BAŞKAN YALÇIN’A DA ZİYARET

İYİ Parti Milletvekili Ataş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı da ziyaret etti ve bir süre görüştü. Ataş, “Talas Belediye Başkanı sayın Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret ederek, ilçemiz hakkında değerlendirmelerde bulunduk. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.