‘Bu şehirde eskiden siyaset böyleydi’ dedirten tablo!

Haber: Cafer ZENGİN- Anavatan Partisi Kayseri eski İl Başkanı Hami Kıranatlıoğlu, geçirdiği rahatsızlığın ardından kalp ameliyatı oldu. Sağlık durumu iyiye giden Kıranatlıoğlu, sosyal medya hesabından vatandaşların yeni yılını da kutladı ve aynı zamanda Covid-19 belasından dünyanın kurtulması temennisinde bulundu.

Diğer yandan Kıranatlıoğlu ile ilgili Doğru Yol Partisi (DYP) eski İl Başkanı Kamil Karamete de duygulandıran bir mesaj paylaştı. 
“MEMLEKET KURTARMA SOHBETLERİMİZE SAĞLIKLA BAŞLAMAYI BEKLİYORUM”

Karamete, “Değerli dostum, 30 yıllık siyaset arkadaşım, ülke ve Kayseri meselelerini cesaretle, düşünen, yazan ve konuşan, Kayserimizin değerli insanı Hami Kiranartlioğlu başkanıma acil şifalar dilerim. Biran önce aramıza dönmesini, yeniden ‘memleket kurtarma’ sohbetlerimize kaldığımız yerden, sağlıkla başlamayı bekliyorum. Kendisiyle görüştüm herkese selamı var” ifadelerini kullandı.  Ortaya çıkan bu samimi tablo, siyasi üslubun tartışıldığı şu günlerde  “Eskiden bu şehirde siyaset böyleydi” dedirtti. 

Sağlık durumu iyiye giden Kıranatlıoğlu, vatandaşların yeni yılını kutladı.

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Büyükşehir Zabıtası Bayram Öncesi Teyakkuzda

Kayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi teyakkuz halinde vatandaşların daha rahat, güvenilir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.