Dikkat çeken gönderme: Ayakta duranların içinde….

Haber: Cafer ZENGİN–  Saadet Partisi’nin(SP) önde gelen isimlerinden Haşim Özçelik, 90’lı yıllardan bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta merhum Başbakanlardan Necmettin Erbakan öncülüğünde bir zamanlar aynı safta siyasi mücadele veren, ancak daha sonra yolları ayrılan isimler yer aldı. Kayseri ve ülke siyasetinin tanınan isimlerinin bulunduğu fotoğrafı paylaşan Saadet Partili Haşim Özçelik, partinin simge isimlerinden Duran Soyuğur’u da etiketleyerek, şu ifadelerle gönderme yaptı: Aslında ayakta duranların içinde ayakta DURAN bir  kişi kaldı. Özçelik’in bu paylaşımı dikkat çekti. TÜRKÇE KUR’AN OKUMAK MI YOKSA FAİZLİ SİSTEME HİZMET ETMEK Mİ. BÜYÜK GÜNAH? 

Diğer yandan Özçelik, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Şeb-i Arus töreninde Türkçe Kur’an-ı Kerim okunmasına yönelik iktidar cephesinden gelen tepkileri de değerlendirerek, “Türkçe Kuran okumak mı, yoksa faizli bir sisteme teslim olup, ona hizmet etmek mi daha büyük bir günah?” diye sordu. 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir