O ilçede köpek kabusu! Yaralılar var…

Bünyan ilçesinde sahibi tarafından bırakılan köpek iki kişiyi yaraladı. Belediye Başkanı Özkan Altun, konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Köpek saldırısı sonrasında yaralanan vatandaşların sağlık durumu hakkında bilgi veren Başkan Altun, benzer durumun tekrar etmemesi için tüm yaptırımları uygulayacaklarını açıkladı.

‘YAPTIRIMLARI UYGULAYACAĞIZ…’

Altun, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Kıymetli hemşehrilerim bugün akşam saatlerinde meydana gelen üzücü olayda, sahibi tarafından başı boş bırakılan köpek nedeniyle Samet Mutlu ve Yusuf Öztürk kardeşimiz yaralandı. İlk andan itibaren yaralanan kardeşlerimiz, aileleri ve hastane yetkilileri ile iletişim halindeyiz. Çok şükür Yusuf ve Samet’in sağlık durumu iyi, gerekli tedavileri yapılıyor. Yaşanan olaya ilişkin emniyet güçleri ile birlikte gereken çalışmayı yapıyoruz. Sizlerinde yakından bildiği üzere belediye olarak, sokak hayvanlarının toplanması, aşılanması, tedavisi, barınması ve beslenmesi noktasında etkin bir çalışma yürütmekteyiz. Söz konusu köpek sokak hayvanı değil. Bu nedenle sizlerden ricam sahiplendiğiniz evcil hayvanları lütfen muhafaza altında tutun. Belediye ve Emniyet Müdürlüğü olarak bu konuda gerekli adımları atıyoruz. Benzer üzücü olayların tekrar etmemesi için gereken tüm yaptırımları uygulayacağız. Kardeşlerimize ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Büyükkılıç: “Dadaloğlu Demek Yiğitlik Demektir”

Şenlikte, Dadaloğlu’nun dostluk ve kardeşliğin sembolü olduğuna dikkat çeken Başkan Büyükkılıç, “Yiğitliğin Sembolü” olan Dadaloğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir