CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Kayseri’de oyumuz az, ama kabahat Kayseri’de değil bizde!Çünkü…

Muhtarlar Buluşmasında “Bu millet kavgadan bıktı. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyan, yeni bir siyaset anlayışını getirmek istiyoruz” diyen Kılıçdaroğlu, milletvekillerinin Meclis’te ihale takip etmemesi gerektiğini belirterek, “Mecliste ihale takip eden bir adamsa siz buna milletin vekili diyebilirsiniz. Milletvekillerin ahlaklı olması lazım. Siyasette ahlak önemli. Siyaset zenginleşme, köşeyi dönme aracı değildir.” dedi.

“Kayseri’de oyumuz az, ama kabahat Kayseri’de değil bizde”  ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu, “ “Kabahat Kayseri’de değil kabahat bizde. Ankara’da oturup, konuşacaksın ey vatandaş bana oy ver. Neden derdiniz dinlemiyorsunuz? Kabahat biz de kusur bizde. Kayseri’de kabahat yok. Dinleyeceksiniz. Sorununu, şikayetini dinleyeceksin. Oturacak, konuşacak anlayacağız. Eksimizi varsa vatandaş söyler. Biz de öğreniriz, aynı hatayı yapmamaya çalışırız” şeklinde konuştu.

Detaylar için TIKLAYIN

 

 

Hakkında Editör

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Partili Ataş, gündeme getirdi! Bakan cevap verdi! O işçilere müjde: Hakkı kimse gasbedemez!

Meclis’teki bütçe görüşmelerinde yaşanan sıkıntıları gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir